Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
M R Radek Ibek Andrzej Rakowski tomasz xxx Bartek Rybienik lechuhd Magda Be (4635 niezalogowanych)
32 Posty
Elwira Musiał
(Elvie)
Nowicjusz
Joseph napisał:
musk
hahahahaha xD ale sie popisales...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Joseph napisał:
musk

hahahahaha xD ale sie popisales...




to literowka klawisze sa obok siebie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Elvie napisał:
Joseph napisał:
musk
hahahahaha xD ale sie popisales...


to była ironia zamierzona *


















* czekam na następnych mondrych wytykających mi błędy ...........
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Elvie napisał:
Poprosili mnie o liste rzeczy zaginionych z wycena i paragonami, wiec to nie ode mnie wyszlo... Takze Joseph hamuj sie troche.

To wyceną czy paragonami?

sprawdzasz czego nie ma na liście zakazanych do przewozu, pytasz po rodzinie znajomych czy ktoś coś ostatnio kupił i ma paragon.

Zbyt naiwnie podeszłaś do tematu że oddadzą Ci kasę za to co Ci zaginęło.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
alexkawa napisał:
Elvie napisał:
heheh ale lamalas regulamin z premedytacja i jeszcze czujesz sie wielce oburzona? ;]

Zadnego regulaminu nie zlamalam. No i jesli dla Ciebie dziwne jest oburzenie z oczywistego powodu, to chyba wiele masz juz za soba... Dla mnie to normalne na pewno nie jest.


zabawne bo wkleilem wyzej wyciag z regulaminu zabrania sie przewozenia lekow w bagazu rejestrowanym
jest to jak najbardziej normalne jelsi ktos te leki intencjopnalnie wyrzucil. poiwnnas zostac jeszcze ukarana, jesli bylo ich na serio sporo P

CZY W BAGAŻU ODPRAWIONYM MOŻNA PRZEWOZIĆ LEKI?

Odprawiany bagaż nie może zawierać leków. Niezbędne leki można jednak wnieść na pokład w bagażu podręcznym. Informacje na temat wnoszenia płynów na pokład można znaleźć w przepisach dotyczących bezpieczeństwa.
wizzair.com/pl-PL/useful_information/faq


Tak jak z niektórymi osobnikami co to wiozą dwa kartony fajek i dwa litry wódy, a potem marudzą że uj celnik im to zabrał i kare dowalił.......

wiedząc o tym jaki jest limit..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Tez tak sadze BiZi tylko ze norwegian nakupil dreamlinerow cholera i zaczely sie problemy
juz jednego oddali nie to co Polacy
www.wprost.pl/ar/418627/Linie-Norwegian-...e-do-zaakceptowania/
wytrzymałość Dreamlinera jest "nie do zaakceptowania". - Naszych pasażerów nie mogą dotykać tego rodzaju doświadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
417 Postów
Brudny Harry
(Hardi)
Wyjadacz
Elvie napisał:
zaginely mi takze ubrania i buty
dowiedz się czy czasem nie leciał również Krzysztof Bogdan Bęgowski, on lubi chodzić w damskich ciuszkach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok